Komfort obsługi

1. Wybierz operację szlifowania
2. Uruchom agregat szlifujący
3. Aktywuj tryb Enormatic
Teraz obrabiany przedmiot można umieścić na stole roboczym. Grubość jest mierzona automatycznie, lekkim ruchem pchnij przedmiot i rozpoczyna proces szlifowania. Dzięki tej wygodnej obsłudze, codzienna praca staje się przyjemnością i jest perfekcyjnie wykonana.
  •   

Ręczna bezstopniowa korekta nastaw

W celu udoskonalenia procesu szlifowania, w przypadku obróbki skomplikowanych elementów, aby nie dokonywać korekt w całym procesie szlifowania danego detalu, można płynnie regulować nastawy w dowolnym momencie procesu. Za pomocą zaledwie 3 ergonomicznie rozmieszczonych przycisków operacyjnych można łatwo w czasie rzeczywistym (bez wywoływania menu) dostosować  następujące parametry:
  • wyregulować bezstopniową prędkość pasa
  • wyregulować bezstopniową prędkość posuwu
  • zatrzymać i zwolnić pas
  • bezstopniowo regulować wielkość zbieranego naddatku
  • automatycznie zapisać aktualne ustawienie
1. Analog-stick
2. Smart-Select
3. Speed-Select

Przyciski szybkiego uruchomienia

Dla trudnych i powtarzalnych operacji szlifowania, na przykład szlifowanie lakieru czy kleju, zaleca się zapisywanie ustawień i instrukcji na ekranie roboczym. W ten sposób za pomocą jednego przycisku na ekranie, możemy przywołać wszystkie początkowe instrukcje i nastawy przypisane do obróbki danego elementu i wysłać je do urządzenia.
Wybór agregatów, wielkość usuwanego naddatku, prędkości posuwu, są następnie przywracane z zapisanych parametrów. Dodatkowo wyświetlane są funkcje, takie jak stan stołu podciśnieniowego lub odciągów. Jednocześnie pojawi się ekran Praca z informacjami o wszystkich ustawieniach.

Ekran wyboru

  Ekran pracy